Dersiam.Com

Egitim portali

Eurocentres dil okulu

EUROCENTRES ALMANYA DİL KURSU

Eurocentres 50 yıldan uzun bir süredr dünyanın dört bir yanında bulunan merkezlerinde farklı milliyetlerden öğrencilere kaliteli İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Japonca, Almanca ve Rusça öğretmektedir. Her merkez bulunduğu ülkenin anadilini konuşan deneyimli öğretmen kadrosu ve ülkeye yönelik sosyal kültürel programlar ile öğrencileri en iyi şekilde ağırlamaktadır. Okulun dil eğitimindeki hedefi öğrencilerin öğrendikleri yabancı dile tüm yönleriyle hakim olmasıdr. Öğrenciler ilk okula başladıkları gün aldıkları seviye tespit sınavı ve interview sonrasından kurs bitimine dek ilerlemeleri konusunda takip edilir ve kurs sonunda sertifikalarını alırlar. Okulda standrt ve yoğun kursların yanısıra sınava hazırlık kursları vs… sunulmaktadr.

Neden Eurocentres?

· Dünya çapında öğrenim görün. Eurocentres 30 okulu ile dört kıtada temsil edilmektedir.

· Zamanını siz belirleyin. Kursunuzun ne zaman başlayacağına siz karar verin. Genellikle her dil için her hafta başlayan bir kurs bulunmaktadır.

· İlk andan itibaren kendinizi evinizde hissedin. Her bir Eurocentres merkezi size zengin ve sosyal etkinliklerin de yer aldığı ilgi çekici bir program sunar.

· Karşılaşabileceğiniz her tür soru ve sorun için daima okulunuzda size yardımcı olabilecek biri olacaktır.

· Eurocentres konukseverliğinin tadını çıkarın. Ev sahibi aileleri, ayrıntılı kalite standartlarına uygun olarak özenle seçilir. Sizin için bir aile seçerken, kişisel tercihlerinizi göz önünde bulundurur. Bir öğrenci yurdu ya da otelin size sunacağı özgürlüğü tercih ediyor olabilirsiniz. Neredyse tüm Eurocentres merkezlerinde bu seçenekler de mevcuttur.

· Uluslararası sahnedeki yerinizi güvenle alın. Dünyanın her yerinden gelen, farklı kültürel geçmişleri bulunan ve çok farklı diller konuşan insanlarla birlikte yaşayacak ve eğitim göreceksiniz.

· Uzmanlardan eğitim alın. Her sınıfta, özellikle kendi ana dillerini öğretme konusunda nitelikli küçük bir eğitim grubu bulunmaktadır. Proje çalışması ve grup tartışmalarına aktif katılımdan faydalanın. Düşüncelerinizi sürekli biçimde dili kullanarak ifade etmek öğrenmenin en iyi yoludur.

· Etkin bir şekilde öğrenin. Sınıflr küçük ve bu nedenle de özellikle verimlidir. Yalnızca 10-14 kişilik sınıflarda, dil öğrenmede kişisel ilerleme kaydetmenzi sağlamak üzere sizinle özellikle ilgilenilecektir.

· İlerlemenizi düzenli olarak görerek öğrenin. Eğitmenler, düzenli testler aracılığı ile ilerlemenizi izler ve kişisel geri bildirimde bulunur.

· Yalnızca en iyi olan sizin için yeterince iyidir. Dil okullarının en sıkı kalite kontrol otoritesi olan «EAQUALS», Eurocentres merkezlerini düzenli olarak değerlendirmekte ve okulları daima en yüksek derecelerle ödüllendirmektedir.

· Daha çok öğrenin, daha az ödeyin. Eurocentres merkezinde ne kadar yoğun ve ne kadar uzun süreli eğitim alırsanız, haftalık ve ders saati ücretiniz o kadar düşük olacaktır. Tasarrufa 120 dersten oluşan dört haftalık Premium kursla başlayabilirsiniz. Sekiz hafta ya da daha uzun süreli kurslarda %20’ye varan indirimler sunmaktadır.

MERKEZLER

İNGİLTERE: Londra Merkez, Londra Lee Green, Cambridge, Brighton, Bournemouth

İRLANDA: Dublin

AMERİKA: New York, San Diego, Silicon Valley, East Lansing

KANADA: Toronto, Vancouver

AVUSTRALYA: Sydney, Brisbane, Cairns, Perth

YENİ ZELANDA: Auckland

GÜNEY AFRİKA: Capetown

MALTA: Sliema

FRANSA: Paris, Amboise, La Rochelle

İSVİÇRE: Lozan

İSPANYA: Barcelona, Valencia

İTALYA: Floransa

ALMANYA: Berlin

JAPONYA: Kanazawa

RUSYA: Moskova, St. Petersburg

PROGRAMLAR (Programın sunulduğu ülkenin dilinde eğitim verilir)

Genel Dil Kursları

Yoğun Dil Kursları

Süper Yoğun Dil Kursları

Bire Bir Kurslar

Dil Sınavlarına Hazırlık Kursları

İş İletişimi için Dil Kursları

Akademik Dönem Kursları

Akademik Yıl Kursları

Öğretmenler için Kurslar

Özel Amaçlı Kurslar

--------------------------------------------------------------------------------
EUROCENTRES ALMANYA MERKEZLERİ

Bazen Almanya Grimms’in Peri Masalı Cinderella’yı çağrıştırmaktadr. Ülkenin güzellikleri ziyaretçilerce her zaman ilk bakışta fark edilmemekte, keşfedilmeyi beklemektedir. Yeniden birleştirilen ülke 1990’dan beri muhteşem romantik manzaraları, sıcacık küçük kasabaları ve güncel tarihin odağı olan dinamik, eski/yeni başkenti Berlin ile ziyaretçilerin merakını cezbetmektedir. Hızla farklılaşan şehir, yeni akımlar gelişirken ve tarih yazılırken buna tanık olmak isteyen, dünyanın her yerinden gelen çok sayıda yenilikçi gencin ilgisini çekmektedir.

BERLIN

Okul, Potsdamer Platz’ın yakın çevresinde, dolayısıyla çok merkezi bir yerdedir. Okulda 13 adet aydınlık ve iyi donatılmış sınıf ve öğrenme merkezi bulunur. Uzman kadro ve sıcak ortam birleşerek mükemmel bir öğrenme ortamı yaratır. Okulda tam donanımlı sınıflarda eğitim verilmektedir ve aynı zamanda bir de multimedia merkezi vardır. Kusursuz toplu taşıma imkanları sayesinde şehrin her köşesine ulaşmak son derece kolaydır.

Berlin doğu ile batı arasında dinamik, eğlenceli, müzik, sanat, kültür ve moda dolu bir şehir. Berlin’de canınız hiç sıkılmayacak! Burada yok yok! Alternatif müzik aktiviteleri, birbirinden renkli moda atölyeleri, 150 tiyatro, 170 müze ve 200 sanat galerisi. Bunun yanı sıra pek çok restoran, bar, kafe ve gece kulübüyle Berlin çok büyüleyici bir şehir. Şehir birçok kontras yan yana duruyor: tarihi binaların yanında avangard tiyatrolar, lüks restoranların ve beş yıldızlı otellerin yanında alternatif sanat atölyeleri. Berlinliler de enteresan ve yardımsever insanlar. Berlin, Almaya'nın kültürel ve politik kalbidir. Meclis (Reichstag), dünyaca ünlü Brandenburg Kapısı'dan yalnızca birkaç adım ötededir. Doğuya döndüğünüzde kapı muhteşem "Unter den Linden" Bulvarı'nın başlangıcıdır ve sizi A.B.D., Fransa ve Rus Elçilikleri'ni geçip Humboldt Üniversitesi'nin barok kampüsüne ve Prusya Krallarının ve Alman İmparatorlarının muhteşem arkeolojik koleksiyonlarını birleştiren "Museum Island"a (Müze Adası) götürür. Berlin, Avrupa kıtasının en önemli filarmonik orkestrasına (Berlin Filarmoni) ev sahipliği yapar ve 3 adet opera binasına sahiptir. Her yıl şubat ayında, Berlin'in sinemasever nüfusunun büyük katılımlarıyla, Berlin Film Festivali (Berlinale) düzenlenir. Berlin 3000'in üzerinde bar, kulüp, restoran, canlı tiyatro ve kabare sahnesiyle renkli gece hayatı sunar.

Konaklama Tipleri:

Berlin’de öğrenciler Alman bir ailenin yanında ya da stüdyo dairede kalabilirler. Çoğu Eurocentres öğrencisinin tercihi aile yanında kalmaktır. Böylece ülkenin kültürünü ilk elden öğrenecek ve yeni edindiğiniz dil becerilerini onlarla konuşarak geliştirme şansı bulacaksınız. Kaliteli eşyalarla döşenmiş kendinize ait bir odanız olur. Okula gidiş, 10-60 dakika sürer.

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel Almanca Kursları: Bu kurslar haftada 20 veya 25 saatlik programlar halinde sunulmaktadır.

· Standart Almanca Kursu

· Yoğun Almanca Kursu

· Özelleştirilmiş Yoğun Almanca Kursu

· Akademik Yıl ve Dönem Kursları

Özel Amaçlı Kurslar: Bu seçenekte öğrenciler haftada Özelleştirilmiş Yoğun Almanca kursu kapsamında aşağıdaki özel amaçlı kurslar içinden seçtikleri ve seviyelerine uygun olan programdan birisine devam etmektedirler.

· Cultural Activity Progrm

· Bire Bir Kurslar

Yorumlar

Yeni yorum gönder

  • Web sayfası ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantıya çevrilir.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünürler.

Biçimleme seçenekleri hakkında daha fazla bilgi

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

sponsorlu bağlantılar

Anket

Meslek liselerin yaşadığı katsayı sorunu nasıl değerlendiriyorsunuz:

Son yorumlar